Ik hou van Holland bij Thijs & Aafke

Een spel in rood, wit en blauw

Ik hou van Holland is een gezellige activiteit waarbij teams het tegen elkaar opnemen in rood, wit, blauw en natuurlijk oranje.

Hoe goed ken jij Nederland? Vragen, karaoke en doe-activiteiten, alles komt voorbij! Ook de ruimte waar het spel wordt gespeeld zal mooi worden aangekleed. Dan is de sfeer in elk geval goed! De vragen van de quiz zijn interessant, verrassend en grappig.

De karaoke zal bestaan uit bekende en vrolijke Nederlandse nummers. De doe-activiteiten zijn ontzettend leuk waar nagenoeg iedereen aan mee kan doen. Op deze manier zal de avond gevuld worden met gelach en gezelligheid!

Voorafgaand aan dit superleuke en gezellige spel ‘Ik hou van Holland’ wordt de groep op een ludieke manier ingedeeld in teams. Geen ‘Ik hou van Holland’ waarbij U slechts een plek op de tribune heeft, maar een spelshow waaraan iedereen kan deelnemen. Alle teams strijden om de felbegeerde eerste plaats en worden beloond met een typisch hollands cadeau. De gezelligste quiz van Nederland is een combinatie van muziek, doe- en denkopdrachten. Welk team is slim, snel en handig?

De prijs voor dit arrangement is op aanvraag. Neem  contact  met ons op voor meer informatie, of maak gebruik van het onderstaande contactformulier.

Ik hou van Holland
Openingstijden
Maandag & dinsdag Gesloten
Woensdag & donderdag 10:00 - 20:30
Vrijdag 10:00 - 21:30
Zaterdag 10:00 - 22:00
Zondag 11:00 - 21:30
 
Contact

Hoofdweg 41, 7871TC Klijndijk

Tel. 0591 - 58 00 35

Email. info@thijsenaafke.nl

Rooster

Volg ons op facebook

© 2025 Thijs & Aafke door TriplePro Online Marketing.

checkmark-circle